HAKKIMIZDA

insan yaşamı boyunca emek vererek oluşturduğu birikimini ancak gayrimenkule çevirdiği anda boşa gitmemiş saymaktadır. Ülkemiz insanının emlak ve emlakçı konusunda edindiği tecrübeler, böyle yaşamsal bir birikimin emanet edildiği kişiye (emlakçıya) değişmez bir önyargıyla birlikte büyük sorumluluklar yüklemektedir.

1985 yılında kurulan ''BİLGİ GAYRİMENKUL '', batıdaki örneklerine uygun çağdaş emlakçılık modelini ülkemizde hizmete sunmuştur modern görünümü, uzman personeli ve standart çalışma esaslarıyla yüz binlerce emlakın el değiştirmesine aracılık etmektedir. ''BİLGİ GAYRİMENKUL '' ofisleri insanların yaşamsal bir karar almalarına bilgi ve deneyimleriyle rehberlik eden, işinin gerektirdiği eğitime sahip, doğruluk ve dürüstlüğü ilke edinmiş, emlakçılık öncesi de bir uzmanlığı olan profesyonellerdir.
Tüm ofislerin internet üzerinden gönderdikleri bilgilerin yanı sıra sektörle ilgili gelişmelerin de sıklıkla yer aldığı www.bilgigayrimenkul.com 'un üstlendiği misyonu başarıyla sürdürmektedir.
Hakkımızda
Franchise
Ofisler
Danışmanlar
Satılık İlanlar
Kiralık İlanlar
Projeler
Ekibimize Katılın
Gayrimenkul Talepleri
Satış Prosedürü
iletisim